INFO: Pendentif fabriqué en argent sterling 925 serti d'un diamant naturel de 0,01ct dans un sertissage en or blanc 18kt. Réalisé à partir d'une empreinte de patte ou de nez de votre ami à quatre pattes préféré.
Réalisez facilement une impression chez vous, avec ce kit.
Wat een prachtige ervaring ! Heel professioneel team, persoonlijk en warm onthaal, verzorgde service, punctueel in het uitvoeren van de bestelling, permanent contact per email tot het versturen van van de ringen (we wonen in het buitenland). Alles tip top en dat mag hoog en duidelijk gezegd worden.
Brigitte Antoine Guiet
Een droom die uitkomt, de ringen zijn prachtig afgewerkt, perfecte kwaliteit. We zijn liefdevol geholpen en ze waren op tijd klaar. Kan niet anders zeggen dan AANRADER op elk vlak!
Ennio Drost
Wat een prachtige sieraden! Na mn trouwring heb ik nu aan mn andere hand ook een juweeltje. Zo trots als een pauw ben ik.