Tips voor oorbellen voor 2 gaatjes

Tips voor oorbellen voor 2 gaatjes

Heb je een tweede gaatje in je oor laten schieten? Twee gaatjes geven je net wat meer ruimte om te experimenteren met oorbellen. Wij delen graag een paar tips voor de perfecte combinatie.

Van groot naar klein

Stop de meest opvallende oorbel in het laagste gaatje. In het tweede gaatje mag iets kleiner en rustiger dragen. Dit volgt de natuurlijke lijn van je oor. Zo ontstaat een nette look.

Bijvoorbeeld:

  • 1e gaatje: ring of hanger
  • 2e gaatje: kleine stud of mini ring

Bepaal je stijl

Welke stijl verkies jij: uniform of speels?

Voor uniformiteit kies je oorbellen die bij elkaar passen. Blijf bij hetzelfde metaal: alles in goud of alles in zilver, maar geen mix. Ook de vormgeving moet complementair zijn.

Het mixen van stijlen, zilver en goud of zelfs verschillende tinten goud kan een leuk en speels effect geven.

oorbellen 2 gaatjes

Let op de afstand

Kijk goed naar de afstand tussen de gaatjes. Als ze dicht op elkaar staan, kan je beter kiezen voor kleine knopjes zodat ze elkaar niet overlappen.

Populaire combinaties

Er zijn honderd-en-een manieren om oorbellen voor 2 gaatjes te dragen. Hier zijn alvast een paar populaire combinaties:

Double hoops

  • 1e Gaatje: Middelgrote ring
  • 2e Gaatje: Kleine ring

Sprake & stud

  • 1e Gaatje: Hanger met steentje
  • 2e Gaatje: Simpel klein diamantje

Mix & match

  • 1e Gaatje: Opvallende lange oorbel
  • 2e Gaatje: Subtiel knoopje

Minimalist

  • 1e Gaatje: Kort staafje
  • 2e Gaatje: Klein stipje

Kom eens testen

Het is niet eenvoudig om de juiste oorbellen voor 2 gaatjes te vinden op basis van foto’s. Daarom raden we aan om een bezoekje te brengen aan onze winkel in Antwerpen. Daar kan je makkelijk verschillende modellen vergelijken en zo de ideale combinatie vinden.

Wim Meeussen

Wijngaardstraat 11
2000 Antwerpen (België)

 +32 (0)3 232 19 13
 info@wimmeeussen.be
BTW BE 0474 748 979

Privacy Statement
Cookies
Tax Free
FAQs

Openingsuren

Woensdag t.e.m. zaterdag: 11u00-18u00
Zondag, maandag, dinsdag gesloten

LET OP

Aangepaste openingsuren eerste week september
Zondag, maandag, dinsdag gesloten
Woensdag 02/09: open van 13u tot 17u
Donderdag 03/09: open van 13u tot 17u
Vrijdag 04/09: open van 13u tot 17u
Zaterdag 05/09: open van 13u tot 17u

We verwelkomen je graag in de goud- en zilverwinkel!
Wij werken NIET op afspraak, u bent vrij welkom.

Tot snel?
Wim & team

©2018 Wim Meeussen Goudsmid & JuwelenProduct infoWebdesign Antwerpen - Koen Michielsen